پشتیبانی محتوا

محتوا نیمه آماده

محتوا به شما کمک می‌کند، مشتری‌ها را به سمت خود جذب کنید تا مخاطبان درگیرتان شوند همچنین می‌توانید بازدید کنندگان جدیدی به سایت خود بیاورید که باعث درآمدی برای شرکتتان میشود.

هزینه این بخش 3000 تومان میباشد.

بهینه سازی

به نکاتی که باعث افزایش رتبه سایت و محتوا در نتایج جستجو می‌شوند، نکات سئو گفته می‌شود. یک محتوا که بر اساس نکات سئو تولید شده باشد محتوای بهینه شده میگوییم گه تمامی این نکات حول محور کلمات کلیدی می‌چرخند.

هزینه این بخش 8000 تومان میباشد.

لینک سازی خارجی

گوگل با ورود به سایت شما مطالب را بررسی میکند اما به عنوان سایتی محبوب نمیشناسد مگر این که سایت، وبلاگی که از امتیاز خوبی از نظر گوگل برخوردار است، شما را تأیید کند.با افزایش تعداد تأییدها بیشتر در نظر گوگل محبوبیت پیدا می کنید.اگر می خواهید به سرعت ایندکس شوید و گوگل مدام به سایتتان سر بزند لینک سازی خارجی انجام دهید.

هزینه این بخش 3000 تومان میباشد.

پشتیبانی محتوا

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است که باعث می شود رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند و محتوایی که از صفر تا صدش را خودتان تولید کنید بدون کپی برداری مطالب از سایت های دیگر ، ارزش بیشتری برای کاربر و گوگل دارد.

در این بخش خدماتی که ارائه میکنیم را برایتان شرح میدهیم با ما همراه باشید.

تعداد کلمات هر محتوا بین 500 تا 800 می باشد

سئو سازی

برای درک بهتر معنای محتوای سئو شده، ابتدا باید ذهنیت درستی از اهداف سئو، انواع محتوا و بهینه سازی محتوا داشته باشید. هدف ما از تولید محتوای سئو شده نوشتن محتواییست که مطابق با اصول سئو بوده و توسط موتورهای جستجو به خوبی درک می شود.

هزینه این بخش 5000 تومان میباشد.

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی شما را به دیگر مقالات و صفحات سایت هدایت می کند و علاوه بر اینکه حرکت کاربران در سایت را راحت تر می کند، در درک ارتباط محتوا و صفحات  توسط ربات های گوگل نقش به سزایی دارد. اگر می خواهید کاربران از مطالب شما استفاده گنند و بازدید خوبی داشته باشند، لینک سازی داخلی انجام دهید.

هزینه این بخش 5000 تومان میباشد.

محتوا و تصاویر یونیک

هر محتوایی که کاملا تازه باشد و جملات آن به شکل مشابه در هیچ صفحه وب دیگری نباشند(کپی نشده باشد)، محتوای یونیک محسوب می‌شود و در موتورهای جستجو هم اثربخش‌تر خواهد بود. در یک محتوای منحصربفرد یا یونیک مفاهیم، موضوع، جمله‌بندی‌ها و تیترها از هیچ سایتی کپی نشده‌اند.

هزینه این بخش 12000 تومان میباشد.